Gdynia - Trójmiasto. Szkolenia szyte na miarę Twoich potrzeb. - Akademia Biznesu
Akademia Biznesu
 

tel. 731-826-333,
szkolenia@akademiabiznesu.net

 

Szkolenia w Gdyni

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Biznesu w Gdyni (woj. pomorskie).


Gdynia - darmowy (sfinansowany ze środków EFS) kurs MS Excel - poziom zaawansowany oraz analiza danych - bazy danych SQL(80h)

Ostatnie dwa miejsca.

Szkolenie trwa 11.10. do 24.11. - spotkania w godz. 16:00 - 20:45 w poniedziałki i środy.

Gdynia szkolenie Excel Gdynia szkolenie Access Gdynia szkolenie bazy danych SQL

W programie szkolenia m.in. składnia SQL, podłączenie bazy danych do programu MS Excel, PowerQuery, podstawy programowania makr - VBA, formularze, filtry zaawansowane, tabele przestawne, raporty PowerPivot.

Szkolenie kończy się egzaminem zewnętrznym IC3 Spark oraz wewnętrznym MS Excel i bazy danych SQL - również podejście do tego egzaminu jest sfinansowane ze środków UE (darmowe).

Gdynia egzamin IC3 Spark

Program szkolenia zbieżny z tematyką:Analiza danych. Zastosowanie mySQL, Microsoft Access, Microsoft Excel w analizie danych.

Ten projekt (dofinansowanie z EFS) jest skierowany tylko dla osób aktualnie zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, wolontariat, samozatrudnienie - działalność gospodarczą.
Szczegółowy wykaz przygotowanej tematyki szkoleń jaką prowadzimy w Gdyni zawarty jest w zakładce szkolenia. Każde z tych szkoleń może być zorganizowane w dowolnej miejscowości w Polsce.

Szkolenia mogą być zorganizowane zarówno w naszych salach szkoleniowych, jak i w siedzibie Twojej firmy, czy nawet w mieszkaniu (w przypadku organizacji szkolenia u klienta obniża to koszt całkowity szkolenia).

Organizujemy szkolenia zarówno o z góry określonej tematyce, jak i dostosowujemy się do indywidualnego zapotrzebowania na dane umiejętności firm.

Jeżeli poszukujesz możliwości podniesienia kwalifikacji swoich pracowników lub swoich, skontaktuj się z nami a zdiagnozujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy szkolenie zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Podczas naszych szkoleń zawsze szczególny nacisk stawiamy na wykorzystanie danego zagadnienia w praktyce. Staramy się jak najbardziej ograniczać teorię, zostawiając ją tylko tam, gdzie jest naprawdę niezbędna.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Przeprowadziliśmy szkolenia dla Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Pracy, Urzędów Miast oraz Gmin, dużych podmiotów gospodarczych (jak np. Energa S.A., PKP Cargo), jak i również dla małych kilkuosobowych firm rodzinnych.

Zapraszamy Cię do kontaktu i udziału w szkoleniach zarówno w samym mieście Gdynia jak i Trójmieście.

szkolenia Gdyniaszkolenia Gdynia

szkolenia Gdyniaszkolenia Gdynia

szkolenia Gdyniaszkolenia Gdynia

Wyszukaj szkolenie


Szkolenia otwarte

Terminy luty 2022Sale szkoleniowe:

Trójmiasto

Gdańsk, ul. Cieszyńskiego 1A

Gdynia, ul.Armii Krajowej

Sopot, ul. Polna 2


Słupsk, ul. Wojska Polskiego 46

Rumia, ul. Dąbrowskiego 53/2

Puck, ul. Wojska Polskiego 59a

Wejherowo, ul. Judyckiego 11

Kartuzy, ul. Rynek 3a

Bytów, Podzamcze 34


© 2014 - 2022 Akademia Biznesu

stat4u