Szkolenia w Pucku, woj. pomorskie. Akademia Biznesu. - Akademia Biznesu
Akademia Biznesu
 

tel. 576-156-333,
szkolenia@akademiabiznesu.net

 

Puck. Aktualne szkolenia i kursy dokształcające w Pucku.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Biznesu w Pucku (woj. pomorskie).

Puck, 21.09.2022

Zakończenie projektów dofinansowanych kursów ze środków EFS.

Zakończyliśmy realizację projektów bezpłatnych kursów (sfinansowanych ze środków UE). Na chwilę bieżącą nie prowadzimy już rekrutacji na szkolenia dofinansowane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów komercyjnych (odpłatnych).
Szczegółowy wykaz przygotowanej tematyki szkoleń jaką prowadzimy w Pucku zawarty jest w zakładce szkolenia. Każde z tych szkoleń może być zorganizowane w dowolnej miejscowości w Polsce.

Szkolenia mogą być zorganizowane zarówno w naszych salach szkoleniowych, jak i w siedzibie Twojej firmy, czy nawet w mieszkaniu (w przypadku organizacji szkolenia u klienta obniża to koszt całkowity szkolenia).

Organizujemy szkolenia zarówno o z góry określonej tematyce, jak i dostosowujemy się do indywidualnego zapotrzebowania na dane umiejętności firm.

Jeżeli poszukujesz możliwości podniesienia kwalifikacji swoich pracowników lub swoich, skontaktuj się z nami a zdiagnozujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy szkolenie zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Podczas naszych szkoleń zawsze szczególny nacisk stawiamy na wykorzystanie danego zagadnienia w praktyce. Staramy się jak najbardziej ograniczać teorię, zostawiając ją tylko tam, gdzie jest naprawdę niezbędna.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Przeprowadziliśmy szkolenia dla Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Pracy, Urzędów Miast oraz Gmin, dużych podmiotów gospodarczych (jak np. Energa S.A., PKP Cargo), jak i również dla małych kilkuosobowych firm rodzinnych.

Zapraszamy Cię do kontaktu i udziału w szkoleniach zarówno w mieście Puck jak i okolicach (Władysławowo, Jastrzębia Góra, Jurata, Jastarnia, Hel, itd.).

Wyszukaj szkolenie


Szkolenia otwarte

Terminy czerwiec 2023Sale szkoleniowe:

Trójmiasto

Gdańsk, ul. Cieszyńskiego 1A

Gdynia, ul.Armii Krajowej

Sopot, ul. Polna 2


Słupsk, ul. Wojska Polskiego 46

Rumia, ul. Dąbrowskiego 53/2

Puck, ul. Wojska Polskiego 59a

Wejherowo, ul. Judyckiego 11

Kartuzy, ul. Rynek 3a

Bytów, Podzamcze 34


© 2014 - 2023 Akademia Biznesu

stat4u