Akademia Biznesu
 

tel. 609-319-172,
szkolenia@akademiabiznesu.net

 

Puck. Aktualne szkolenia i kursy dokształcające w Pucku.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Biznesu w Pucku (woj. pomorskie).

Puck, 14.07.2023

Wakacyjny, dofinansowany ze środków UE kurs komputerowy ECDL BASE - 84 godz. (Excel, Word, PowerPoint podstawy obsługi komputera i Internetu) w Pucku.

Pracujących w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach mieszkańców powiatu puckiego oraz wejherowskiego, zapraszamy do udziału w dofinansowanym szkoleniu.

Kurs jest dofinansowany w 85proc. ze środków UE.

Wymogiem uzyskania dofinansowania jest bycie osobą pracującą w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie, powyżej 25 roku życia, zamieszkałą na terenie powiatów puckiego lub wejherowskiego.

Kurs będzie odbywać się w formie stacjonarnej w Pucku, popołudniami w godzinach 16-20:30, oraz niektóre soboty.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają podręczniki z tematyki przygotowującej do egzaminu ECDL BASE, oraz opłacone podejście do egzaminu ECDL BASE - moduł B1, B2, B3, B4, który odbędzie się ostatniego dnia zajęć.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu e-mailowego na adres: szkolenia@akademiabiznesu.net

Szczegółowy wykaz przygotowanej tematyki szkoleń jaką prowadzimy w Pucku zawarty jest w zakładce szkolenia. Każde z tych szkoleń może być zorganizowane w dowolnej miejscowości w Polsce.

Szkolenia mogą być zorganizowane zarówno w naszych salach szkoleniowych, jak i w siedzibie Twojej firmy, czy nawet w mieszkaniu (w przypadku organizacji szkolenia u klienta obniża to koszt całkowity szkolenia).

Organizujemy szkolenia zarówno o z góry określonej tematyce, jak i dostosowujemy się do indywidualnego zapotrzebowania na dane umiejętności firm.

Jeżeli poszukujesz możliwości podniesienia kwalifikacji swoich pracowników lub swoich, skontaktuj się z nami a zdiagnozujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy szkolenie zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Podczas naszych szkoleń zawsze szczególny nacisk stawiamy na wykorzystanie danego zagadnienia w praktyce. Staramy się jak najbardziej ograniczać teorię, zostawiając ją tylko tam, gdzie jest naprawdę niezbędna.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Przeprowadziliśmy szkolenia dla Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Pracy, Urzędów Miast oraz Gmin, dużych podmiotów gospodarczych (jak np. Energa S.A., PKP Cargo), jak i również dla małych kilkuosobowych firm rodzinnych.

Zapraszamy Cię do kontaktu i udziału w szkoleniach zarówno w mieście Puck jak i okolicach (Władysławowo, Jastrzębia Góra, Jurata, Jastarnia, Hel, itd.).

Wyszukaj szkolenie


Szkolenia otwarte

Terminy 2023Sale szkoleniowe:

Trójmiasto

Gdańsk, ul. Cieszyńskiego 1A

Gdynia, ul.Armii Krajowej

Sopot, ul. Polna 2


Słupsk, ul. Wojska Polskiego 46

Rumia, ul. Dąbrowskiego 53/2

Puck, ul. Wojska Polskiego 59a

Wejherowo, ul. Judyckiego 11

Kartuzy, ul. Rynek 3a

Bytów, Podzamcze 34


© 2014 - 2023 Akademia Biznesu