Gdynia - Trójmiasto. Szkolenia szyte na miarę Twoich potrzeb. - Akademia Biznesu
Akademia Biznesu
 

tel. 731-826-333,
szkolenia@akademiabiznesu.net

 

Szkolenia w Gdyni


Gdynia, 09.06.2022

Rozpoczynamy rekrutację na:

Dofinansowany ze środków UE (bezpłatny) Kurs Excel z elementami programu Word w Gdyni - poziom średnio-zaawansowany dla pracujących.

Kurs Excel-a odbywać się będzie od 20.06.2022 do 5.09.2022 w godzinach 16:00 - 21:00 w poniedziałki (czasami poniedziałki i środy) w Gdyni, ul. Pomorska 50A (budynek PZ MOT).

W programie szkolenia Excel m.in. powtórzenie ogólnych zasad pracy z programem Excel, tabele formatowane, tabele przestawne, import danych ze źródeł zewnętrznych, formatowanie warunkowe, definiowanie wydruku, funkcje tekstowe, statystyczne, logiczne, wyszukiwania i adresu, funkcje informacyjne, funkcje warunkowe jeżeli(), licz.jeżeli(), licz.warunki() - itp. ochrona danych, walidacja wprowadzanych danych, sortowanie, filtrowanie, filtr zaawansowany, wstawianie i konfiguracja wykresów, wstęp do programowania makr VBA, programowanie własnej funkcji, uruchomienie makra przez wywołanie zdarzenia, formanty, Wstęp do modułu PowerQuery, korespondencja seryjna, zasady pracy z programem WORD, definiowanie styli, podział dokumentu na sekcje, generowanie spisu treści, wykazu wykresów, tabel, korespondencja seryjna z wykorzystaniem jako bazy skoroszytu Excel i wiele innych.

Program zbieżny tematycznie ze szkoleniem: Excel średnio zaawansowany.

Szkolenie poprowadzi doświadczony i ceniony trener/wykładowca: Sebastian Miotk

Planowane wstępnie terminy spotkań (80godzin szkoleniowych): 20-06-2022, 22-06-2022, 27-06-2022, 29-06-2022, 04-07-2022, 11-07-2022, 18-07-2022, 25-07-2022, 01-08-2022, 08-08-2022, 17-08-2022, 22-08-2022, 29-08-2022, 05-09-2022.

Planowane terminy rozpoczęcia i zakończenia mogą ulec przesunięciu.

Rozpoczynamy nabór na darmowe (sfinansowane ze środków UE) szkolenie:

Szkolenie dedykowane jest dla osób pracujących. Preferowane są osoby z wykształceniem średnim.

Projekt sfinansowany jest ze środków UE oraz budżetowych środków Rzeczpospolitej Polski i przeznaczony jest dla pracowników (umowa o pracę, zlecenie, samozatrudnienie) mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie kończy się egzaminem zewnętrznym IC3 Spark oraz wewnętrznym MS Excel poziom średnio-zaawansowany - również podejście do tego egzaminów jest sfinansowane ze środków UE (darmowe).

Chętnych zapraszamy do kontaktu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Gdynia, 17.03.2022

Front / backend Developer - Szkolenie z programowania w Gdyni.

Rozpoczynamy nabór na darmowe (sfinansowane ze środków UE) szkolenie:

Kurs Podstawy programowania – Front / back developer dla pracujących.

Szkolenie dedykowane jest dla osób pracujących. Preferowane są osoby z wykształceniem średnim.

Projekt sfinansowany jest ze środków UE oraz budżetowych środków Rzeczpospolitej Polski i przeznaczony jest dla pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Uczestnikami mogą być osoby na samozatrudnieniu oraz członkowie fundacji i stowarzyszeń oraz wolontariusze.

W programie szkolenia:

HTML 5, CSS3, język programowania JavaScript, język programowania PHP, język SQL, biblioteka JQuery, biblioteka React, framework CSS, standardy W3C, zasady projektowania responsywnych aplikacji.

Kurs obejmuje 80 godzin szkoleniowych (po 45 minut).

W trakcie szkolenia dostęp do darmowej kawy, herbaty, wody, oraz kanapek.

W ramach szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe / podręcznik / pendrive / długopis, notes.

W ramach szkolenia opłacony jest również egzamin zewnętrzny ICT3 Spark oraz Egzamin wewnętrzny – front developer. Szkolenie kończy się uzyskaniem dwóch certyfikatów.

Planujemy rozpoczęcie szkolenia 19.04. w godz. od 16:00 do 20:45., zajęcia będą odbywać się we wtorki i w czwartki.

Szkolenie z podstaw programowania prowadzone stacjonarnie w Gdyni.

Serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Biznesu w Gdyni (woj. pomorskie).


2 luty 2022

Darmowe Szkolenie z MS Excel - poziom średniozaawansowany.

szkolenie Excel Gdynia

Szkolenie sfinansowane jest w 100proc. ze środków UE i RP.

Uczestnikiem projektu mogą być osoby zatrudnione w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, samozatrudnione, członkowie stowarzyszeń i fundacji.

Dofinansowane są podręczniki, materiały szkoleniowe, cały kurs oraz egzamin wraz z certyfikatem IC3 Spark, oraz osobno zaświadczeniem o ukończeniu kursu Microsoft Excel.

Planujemy uruchomienie zajęć stacjonarnych w Gdyni na poziomie średnio zaawansowanym począwszy od 12 lutego tj. sobota w godzinach od 9:00 do 15:00.

W związku z sytuacją pandemiczną, dla osób na ewentualnej kwarantannie, zajęcia udostępniane są również online na platformie ZOOM.

Miejsce zajęć: Gdynia, ul. Pomorska 50a, (budynek PZMOT).

Gdynia PZMOT - miejsce szkolenia dojazd

Proponujemy Państwu zajęcia co dwa tygodnie w soboty.


Liczba godzin: 64h

Poziom: średnio zaawansowany

Egzamin końcowy zewnętrzny międzynarodowy wydawany w języku angielskim: IC3 SPARK

Przewidywana liczba sobót na zajęcia = 7 sobót


trener: Sebastian Miotk - ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z Excela na poziomach od podstawowego do zaawansowanego z VBA i obsługą PowerQuery włącznie.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które dostarczą poprawnie wypełnione dokumenty projektowe.

W razie pytań, służę pomocą: 731-826-333, 576-156-333.


Gdynia - darmowy (sfinansowany ze środków EFS) kurs MS Excel - poziom zaawansowany oraz analiza danych - bazy danych SQL(80h)

Ostatnie dwa miejsca.

Szkolenie trwa 11.10. do 24.11. - spotkania w godz. 16:00 - 20:45 w poniedziałki i środy.

Gdynia szkolenie Excel Gdynia szkolenie Access Gdynia szkolenie bazy danych SQL

W programie szkolenia m.in. składnia SQL, podłączenie bazy danych do programu MS Excel, PowerQuery, podstawy programowania makr - VBA, formularze, filtry zaawansowane, tabele przestawne, raporty PowerPivot.

Szkolenie kończy się egzaminem zewnętrznym IC3 Spark oraz wewnętrznym MS Excel i bazy danych SQL - również podejście do tego egzaminu jest sfinansowane ze środków UE (darmowe).

Gdynia egzamin IC3 Spark

Program szkolenia zbieżny z tematyką:Analiza danych. Zastosowanie mySQL, Microsoft Access, Microsoft Excel w analizie danych.

Ten projekt (dofinansowanie z EFS) jest skierowany tylko dla osób aktualnie zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, wolontariat, samozatrudnienie - działalność gospodarczą.
Szczegółowy wykaz przygotowanej tematyki szkoleń jaką prowadzimy w Gdyni zawarty jest w zakładce szkolenia. Każde z tych szkoleń może być zorganizowane w dowolnej miejscowości w Polsce.

Szkolenia mogą być zorganizowane zarówno w naszych salach szkoleniowych, jak i w siedzibie Twojej firmy, czy nawet w mieszkaniu (w przypadku organizacji szkolenia u klienta obniża to koszt całkowity szkolenia).

Organizujemy szkolenia zarówno o z góry określonej tematyce, jak i dostosowujemy się do indywidualnego zapotrzebowania na dane umiejętności firm.

Jeżeli poszukujesz możliwości podniesienia kwalifikacji swoich pracowników lub swoich, skontaktuj się z nami a zdiagnozujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy szkolenie zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Podczas naszych szkoleń zawsze szczególny nacisk stawiamy na wykorzystanie danego zagadnienia w praktyce. Staramy się jak najbardziej ograniczać teorię, zostawiając ją tylko tam, gdzie jest naprawdę niezbędna.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Przeprowadziliśmy szkolenia dla Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Pracy, Urzędów Miast oraz Gmin, dużych podmiotów gospodarczych (jak np. Energa S.A., PKP Cargo), jak i również dla małych kilkuosobowych firm rodzinnych.

Zapraszamy Cię do kontaktu i udziału w szkoleniach zarówno w samym mieście Gdynia jak i Trójmieście.

szkolenia Gdyniaszkolenia Gdynia

szkolenia Gdyniaszkolenia Gdynia

szkolenia Gdyniaszkolenia Gdynia

Wyszukaj szkolenie


Szkolenia otwarte

Terminy wrzesień 2022Sale szkoleniowe:

Trójmiasto

Gdańsk, ul. Cieszyńskiego 1A

Gdynia, ul.Armii Krajowej

Sopot, ul. Polna 2


Słupsk, ul. Wojska Polskiego 46

Rumia, ul. Dąbrowskiego 53/2

Puck, ul. Wojska Polskiego 59a

Wejherowo, ul. Judyckiego 11

Kartuzy, ul. Rynek 3a

Bytów, Podzamcze 34


© 2014 - 2022 Akademia Biznesu

stat4u