Szkolenia dofinansowane ze środków UE - Akademia Biznesu
Akademia Biznesu
 

tel. 731-826-333,
szkolenia@akademiabiznesu.net

 

Projekty UE

Zapraszamy do udziału w projektach UE.

BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE I JĘZYKOWE W WOJ. POMORSKIM


Puck, 08.07.2022

Rozpoczynamy w Pucku nabór na darmowe (sfinansowane ze środków UE) szkolenie:

Dofinansowany ze środków UE (bezpłatny) Kurs MS Office i dokumenty Google: Excel, Word, Powerpoint z obsługą baz danych SQL - poziom średnio-zaawansowany dla osób pracujących.

Kurs odbywać się będzie stacjonarnie, (planujemy zakończyć go do końca sierpnia 2022) w godzinach 16:00 - 20:45, 2 razy w tygodniu, w Pucku, ul. Wojska Polskiego 59A (budynek w głębi uliczki naprzeciwko stacji Oktan).

W programie szkolenia Excel m.in. powtórzenie ogólnych zasad pracy z programem Excel, tabele formatowane, tabele przestawne, import danych ze źródeł zewnętrznych, formatowanie warunkowe, definiowanie wydruku, funkcje tekstowe, statystyczne, logiczne, wyszukiwania i adresu, funkcje informacyjne, funkcje warunkowe jeżeli(), licz.jeżeli(), licz.warunki() - itp. ochrona danych, walidacja wprowadzanych danych, sortowanie, filtrowanie, filtr zaawansowany, wstawianie i konfiguracja wykresów, wstęp do programowania makr VBA, programowanie własnej funkcji, uruchomienie makra przez wywołanie zdarzenia, formanty, Wstęp do modułu PowerQuery, korespondencja seryjna, zasady pracy z programem WORD, definiowanie styli, podział dokumentu na sekcje, generowanie spisu treści, wykazu wykresów, tabel, korespondencja seryjna z wykorzystaniem jako bazy skoroszytu Excel i wiele innych przydatnych w pracy funkcjonalności.

Program szkolenia Excel zbieżny tematycznie ze szkoleniem: Excel średnio zaawansowany.

Szkolenie poprowadzi doświadczony i ceniony trener/wykładowca: Sebastian Miotk

Szkolenie dedykowane jest dla osób pracujących. Preferowane są osoby z wykształceniem średnim.

Projekt sfinansowany jest ze środków UE oraz budżetowych środków Rzeczpospolitej Polski i przeznaczony jest dla pracowników (umowa o pracę, zlecenie, samozatrudnienie) mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie kończy się egzaminem zewnętrznym IC3 Spark oraz wewnętrznym MS Excel poziom średnio-zaawansowany - również podejście do tego egzaminów jest sfinansowane ze środków UE (darmowe).

Chętnych zapraszamy do kontaktu. Liczba miejsc jest ograniczona.9 czerwiec 2022


Rozpoczynamy nabór na dofinansowany ze środków UE (bezpłatny) Kurs Excel z elementami programu Word w Gdyni - poziom średnio-zaawansowany dla pracujących.

Kurs Excel-a odbywać się będzie od 20.06.2022 do 5.09.2022 w godzinach 16:00 - 21:00 w poniedziałki (czasami poniedziałki i środy) w Gdyni, ul. Pomorska 50A (budynek PZ MOT).

Kliknij więcej szczegółów szkolenia

Dofinansowane są podręczniki, materiały szkoleniowe, cały kurs oraz egzamin wraz z certyfikatem IC3 Spark, oraz osobno zaświadczeniem o ukończeniu kursu Microsoft Excel.

W związku z sytuacją pandemiczną, dla osób na ewentualnej kwarantannie, zajęcia na prośbę kursanta udostępniane są również online na platformie ZOOM.

Więcej informacji w zakładce miejsca szkoleń -> Gdynia


05.10.2021 godz. 12:36

Gdynia - darmowy (sfinansowany ze środków EFS) kurs MS Excel - poziom zaawansowany oraz analiza danych - bazy danych SQL(80h)

Ostatnie dwa miejsca.

Szkolenie trwa 11.10. do 24.11. - spotkania w godz. 16:00 - 20:45 w poniedziałki i środy.

Gdynia szkolenie Excel Gdynia szkolenie Access Gdynia szkolenie bazy danych SQL

W programie szkolenia m.in. składnia SQL, podłączenie bazy danych do programu MS Excel, PowerQuery, podstawy programowania makr - VBA, formularze, filtry zaawansowane, tabele przestawne, raporty PowerPivot.

Szkolenie kończy się egzaminem zewnętrznym IC3 Spark oraz wewnętrznym MS Excel i bazy danych SQL - również podejście do tego egzaminu jest sfinansowane ze środków UE (darmowe).

Gdynia egzamin IC3 Spark

Program szkolenia zbieżny z tematyką: Analiza danych. Zastosowanie mySQL, Microsoft Access, Microsoft Excel w analizie danych.

Ten projekt (dofinansowanie z EFS) jest skierowany tylko dla osób aktualnie zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, wolontariat, samozatrudnienie - działalność gospodarczą.24.08.2021

Aktualnie prowadzimy nabór na dofinansowane ze środków UE szkolenia / kursy:

Gdynia - szkolenie Excel - poziom średnio-zaawansowany.

Projekt z pełnym dofinansowaniem ze środków EFS jest dla osób pracujących. Szkolenie kończy się egzaminem zewnętrznym i uzyskaniem certyfikatu. Egzamin również jest w pełni dofinansowany.

Rozpoczęcie szkolenia planowane jest na pierwszą połowę września 2021.


Szkolenia komputerowe, Podstawy Pythona, C#, MySql, bazy danych Sql, HTML, CSS.

Planowane rozpoczęcie szkoleń - październik 2021.

W przypadku zainteresowania zapraszamy po szczegóły do kontaktu.


Puck - szkolenie komputerowe

rozpoczęcie szkolenia 25 sierpnia 2021. Szkolenie stacjonarne w godzinach 9:00 do 15:15 w sali w Pucku, ul. Wojska Polskiego 59a.WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH:

PUCK, REDA, RUMIA, WEJHEROWO, GDYNIA

tel. +48 731-826-333, 576-156-333,

email: szkolenia@akademiabiznesu.net

Wyszukaj szkolenie


Szkolenia otwarte

Terminy wrzesień 2022Sale szkoleniowe:

Trójmiasto

Gdańsk, ul. Cieszyńskiego 1A

Gdynia, ul.Armii Krajowej

Sopot, ul. Polna 2


Słupsk, ul. Wojska Polskiego 46

Rumia, ul. Dąbrowskiego 53/2

Puck, ul. Wojska Polskiego 59a

Wejherowo, ul. Judyckiego 11

Kartuzy, ul. Rynek 3a

Bytów, Podzamcze 34


© 2014 - 2022 Akademia Biznesu

stat4u